Daiwa 2023 Saltiga Spinning Reels: найдосконаліші характеристики на неповторному корпусі Monocoque


Завдяки новітнім і найкращим інженерним розробкам Daiwa в одній формі, спінінгові котушки Daiwa 2023 Saltiga є чудовим доповненням до вже вражаючої лінійки Saltiga, забезпечуючи додаткові розміри для рибалок, які більше орієнтуються на прибережну та морську риболовлю. Його надміцна конструкція має значну міцність, потужність і крутний момент, що справді дозволяє рибалці гальмувати найзапекліші види, що борються з берегом.Компанія Daiwa змогла ще більше удосконалити цю першокласну спінінгову котушку за допомогою свого дизайну Airdrive, нещодавно випущеного разом із Exist G, але було змінено для Saltiga 2023 року через те, що вона планує використовувати більшу кількість солоної води. Алюмінієвий ротор Airdrive забезпечує легкий запуск і зупинку котушки за інерцією, надаючи рибалці більше контролю та можливість миттєво реагувати на клювання. Конструкція дужки Airdive була ретельно розроблена для кожної моделі котушки, щоб зменшити вагу ротора без втрати міцності та можливостей. Вал Airdrive створює безконтактну структуру між головним валом і шестернею, а також підтримує шестерню за допомогою підшипників з обох боків для більш ефективної передачі сили кривошипа від ручки до ротора. Ця конструкція розширює його можливості для збільшення крутного моменту та потужності, зберігаючи при цьому очікувану шовковисто-гладку віддачу та звук.Saltiga 2023 року використовує цільну концепцію корпуса Monocoque, що дозволяє розмістити набагато більший привід. У його цільному корпусі немає багатьох гвинтів, необхідних для традиційної багатокомпонентної конструкції корпусу, що забезпечує більший внутрішній простір для його передач. Машинно вирізаний Tough Digigear, виготовлений з дюралюмінію G1, має підвищену міцність на 130%, що підтримує його важке використання у солоній воді. Захищаючи котушку від несприятливих навколишніх умов, Daiwa реалізувала свою технологію Magseal, захищаючи шестерню та підшипники в корпусі котушки, щоб підтримувати загальну продуктивність обертання котушки так само, як вона була з коробки. Для рибалок, які шукають найвищого рівня продуктивності від свого спорядження, щоб ловити їх місцеві або гідні місця призначення види на прибережній місцевості,Технології Daiwa у спінінгових котушках Saltiga 2023 року | Daiwa Technology in 2023 Saltiga Spinning Reels:


● Monocoque Body - Monocoque Body означає використання цілісної рами та корпусу котушки. Цільний корпус забезпечує виняткову міцність і жорсткість, кращу просторову ефективність для розміщення більших передач, покращену водостійкість за відсутності гвинтів і значне зменшення ваги.

● Airdrive Rotor - повертає контроль рибалці, дозволяючи котушці працювати точно за призначенням, зменшуючи інерцію, необхідну для запуску та зупинки обертання намотування. Демонструючи легке намотування, ротор Airdrive дозволяє рибалці швидко й миттєво реагувати на клювання, особливо на провислій волосіні.

● Airdrive Bail - Щоб підвищити потужність і силу, Saltiga розміру 6000 оснащено трубчастою Airdrive Bail діаметром 3,0 мм. Щоб підтримувати зменшену вагу ротора та підтримувати чутливість, 4000 і 5000 Saltiga оснащено запоркою 2,4 мм. Ретельно розроблений для кожного розміру, реалізується зменшений діаметр дроту, зберігаючи міцність, до якої звикли рибалки, з Air Bail від Daiwa.

● Airdrive Shaft - утворює безконтактну структуру між головним валом і шестернею. На додаток до цього, обидва кінці шестерні тепер підтримуються підшипниками для передачі сили кривошипа від ручки до ротора з вищим рівнем ефективності. Завдяки додаванню високоякісних манжет до головного валу шум від обертання значно зменшився.

● ATD Drag - у вдосконаленій системі турнірного перетягування використовується нове запатентоване мастило, яке дозволяє котушці застосовувати плавний і постійний початковий тиск опору з першого потягу, усуваючи зупинку та перетягування, що може призвести до розриву волосіні та втрати риби.

● MagSeal - це процес використання MagOil, спеціальної рідини, розробленої за допомогою космічної інженерії, для створення водостійкого та пилозахисного бар’єру. На відміну від гумових ущільнень, MagOil не впливає на швидкість обертання котушки. Це створює ущільнення, яке дозволяє котушці підтримувати легке та плавне обертання для оптимальної продуктивності.

● DigiGear - Абсолютно новий DigiGear має точну машинну вирізку та полірування. Це забезпечує неперевершену ефективність, кращу передачу енергії та максимальну плавність.

● Air Rotor - Повітряний ротор важить на 15% менше, ніж звичайні ротори. Його унікальна форма зменшує непотрібну вагу, рівномірно розподіляючи навантаження по ротору для максимальної міцності.

● Corrosion Resistant Ball Bearings - Термін служби стійких до корозії кулькових підшипників у 12 разів довший за традиційні підшипники з нержавіючої сталі.Підібрати спінінгові котушки для морської риболовлі та придбати рибальські котушки ви можете відвідав рибацький магазин Rybalka.ua.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!