Daiwa Tatula MQ LT - 2023: новий стандарт спінінгових котушок з блискучим дизайном


Нова Tatula MQ LT втілює в собі багатий набір функцій, який починається з цілісного корпусу MONOCOQUE ZAION V. Така конструкція дає більше місця для більших передач, таким чином сприяючи збільшенню крутного моменту та потужності з самого початку... і при тих самих передавальних числах (5.8:1 і 6.2:1) конкурентних спінінгів."Що робить цю котушку особливою, так це те, що нова сімейство Tatula MQ LT має каркас і корпус MONOCOQUE. І не було жодного підвищення ціни порівняно зі стандартною, незмінно популярною Daiwa Tatula LT. Від 1000 до 4000 розмірів, ціна абсолютно нової Tatula MQ LT становить $199,99. На ринку просто немає кращої спінінгової котушки за таку ціну", - каже Марк Міллс, менеджер з маркетингу Daiwa.


"Кузов і рама ZAION V MONOCOQUE з вуглецевого волокна легкі та стійкі до корозії, але все ще дуже жорсткі. Ця технологія дозволила нам помістити в котушку набагато більшу головну передачу та шестерню та створити таку саму величину передавального числа. Ви все ще отримуєте звичайне передавальне число; але з більшою потужністю, більшим крутним моментом і кращим важелем, крім того, це дасть вам довший термін служби передачі", - додає Міллс.


З точки зору конструкції, оригінальний корпус ZAION V MONOCOQUE також забезпечує стабільність на 360 градусів і покращену водонепроникність порівняно зі стандартними обертовими котушками зі звичайними бічними пластинами, що загвинчуються. Стабільність на 360 градусів означає, що зубчаста передача утримується міцно та в точному центруванні; чим менше передач перемикається збоку в бік, тим менше відбувається зв’язування та знос, і довше ваша нова котушка буде свіжою. З технічної точки зору, коли ви вставляєте отвори для гвинтів у корпус котушки, отвори повинні бути закріплені металом або пластиком. Це збільшує вагу та зменшує простір всередині корпусу котушки для великих передач.


Коротше кажучи, за допомогою MONOCOQUE DAIWA може збільшити внутрішній простір, щоб полегшити передачу більшої кількості передач і одночасно зменшити загальну вагу. Легший і більш стійкий до корозії, ніж алюміній, ZAION V є виключно легким, але жорстким матеріалом, який мінімізує вигин штока ручки та коробки передач.


Tatula MQ LT також може похвалитися ротором AIRDRIVE ROTOR, розробленим, щоб бути неймовірно жорстким і мінімальним, особливо при високому тиску опору. Критично розроблені вирізи зменшують вагу самого ротора. Чим легший ротор, тим менше зусилля потрібно для обертання навколо котушки, що полегшує обертання ручки. Як уже згадувалося, безгвинтовий ротор надзвичайно легкий за вагою (на 15% легший за ротор Tatula LT) і має точку інерції опору, зменшену на 15%. Зменшення ваги ротора в передній частині котушки також покращує баланс у поєднанні з вашим улюбленим спінінгом.


Tatula MQ LT також має надійну заставу AIRDRIVE, яка додатково зменшує вагу та забезпечує більшу жорсткість, ніж стандартний дріт, зводячи до мінімуму занепокоєння щодо згинання, згинання або поломки. Більш товстий матеріал також краще відчувається на пальцях під час повороту застави. Інші переваги включають чудову ефективність запобігання заплутуванню волосіні та зменшення ваги на 31% у порівнянні зі стандартною дротяною дугою Tatula LT.


Рибалки, які ловлять котушки Tatula MQ LT, оцінять блискучу ADVANCED TOURNAMENT DRAG (ATD™) від Daiwa на кулькових підшипниках під час встановлення гачка та боротьби з рибою. Інтелектуальна система застосовує збільшений, миттєвий і розрахований опір під час зачеплення. Після того, як гачок затягнеться і риба почне тягнути, ATD™ автоматично повертається до вибраного параметра опору.


Там, де котушка зустрічається з рибалкою, нова Tatula MQ LT має оброблену вгвинчену ручку, яка підключається безпосередньо до головного приводу.Особливості Tatula MQ LT :


• Цілісний корпус MONOCOQUE ZAION V

• РОТОР ПОВІТРЯНОГО ПРИВОДУ

• СУДОВИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПРИВОД

• TOUGH DIGIGEAR®

• Advanced Tournament Drag (ATD™) з підтримкою шарикопідшипників

• Оброблена алюмінієва гвинтова ручка

• 8BB + 1

• Передавальні числа від 5.8:1 до 6.2:1 для ефективної гри на рибу

• Лінія за хід: від 28,8 дюймів (розмір 1000) до 39,1 дюймів (розмір 4000)Для рибалок, які шукають нову першокласну, прецизійну спінінгову котушку, не дивіться далі, ніж Tatula MQ LT, котушка, розроблена за передовою технологією та виготовлена ​​з найкращих і найміцніших матеріалів за реалістичною реальною ціною 199,99 доларів СШАПідібрати та придбати рибальські котушки https://rybalka.ua/c/katushki/ ви можете відвідав рибацький магазин https://rybalka.ua/ Rybalka.ua.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!